TOPVAC Generalny Importer Odkurzaczy Centralnych w Polsce
Firma TopVac jest wyłącznym importerem Nuera Kanadyjskiego producenta odkurzaczy centralnych Duovac i Husky w Polsce. Marki te od ponad 40 lat dostarczają klientom najnowocześniejsze urządzenia na rynku zachowując zawsze najwyższą jakość i trwałość swoich produktów w rozsądnej cenie.
www.topvac.pl
Odkurzacze Centralne DUOVAC
45-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.
www.duovac.pl
Odkurzacze Centralne HUSKY
Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Husky to pełna oferta produktów od podstawowych modeli sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro na czele z modelem H2O z automatycznym odpływem do kanalizacji.
www.odkurzaczehusky.pl

Urządzenie jakim jest odkurzacz centralny usuwa wszelkie roztocza i kurz nie wdmuchując ich z powrotem do wnętrz, w którym powietrze zostało wessane.

Liczba alergików w naszym społeczeństwie ciągle wzrasta. W każdym domu zbiera się kurz, który jest siedliskiem groźnych dla alergików roztoczy. Urządzenie jakim jest odkurzacz centralny usuwa wszelkie roztocza i kurz nie wdmuchując ich z powrotem do wnętrz, w którym powietrze zostało wessane.

Każdy gram kurzu domowego zawiera około 100 roztoczy, które tworzą 25 tysięcy grudek kałowych, które wyzwalają alergie na kurz. Stosowanie odkurzacza centralnego znacznie ogranicza wiele dolegliwości, które spowodowane były wdychaniem kurzu. W przeciwieństwie do odkurzaczy centralnych, zwykłe odkurzacze bazują na workach jednorazowych, małej pojemności, które są siedliskiem zanieczyszczeń i roztoczy.

Idealnym środowiskiem dla rozwoju roztoczy bakterii, zarazków i wirusów jest ciepło od silnika zwykłego odkurzacza, które przedostaje się do worka jednorazowego. Zanieczyszczenia zbierające się w worku i zachodzące w nim reakcje chemiczne i biologiczne są bardzo niebezpieczne dla sprzątającego jak i domowników.

Decydując się na montaż odkurzacza centralnego eliminujemy zanieczyszczenia, bakterie oraz kurz z pomieszczeń, w których przebywamy. Komfort użytkowania zapewnia nam dużej pojemności zbiornik na zanieczyszczenia oraz worki jednorazowego użytku.

W zależności od modelu jednostki centralnej wystarczy, że raz na 5 – 6 miesięcy opróżnimy zbiornik lub wymienimy worek jednorazowy.