TOPVAC Generalny Importer Odkurzaczy Centralnych w Polsce
Firma TopVac jest wyłącznym importerem Nuera Kanadyjskiego producenta odkurzaczy centralnych Duovac i Husky w Polsce. Marki te od ponad 40 lat dostarczają klientom najnowocześniejsze urządzenia na rynku zachowując zawsze najwyższą jakość i trwałość swoich produktów w rozsądnej cenie.
www.topvac.pl
Odkurzacze Centralne DUOVAC
45-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.
www.duovac.pl
Odkurzacze Centralne HUSKY
Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Husky to pełna oferta produktów od podstawowych modeli sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro na czele z modelem H2O z automatycznym odpływem do kanalizacji.
www.odkurzaczehusky.pl

System centralnego odkurzania Hide A Hose, wąż dostępny na wyciągnięcie ręki!

Innowacyjny system centralnego odkurzania Hide a Hose to inaczej mówiąc wąż ukryty w ścianie, dzięki któremu dyskomfort związany z rozwijaniem, dźwiganiem i chowaniem tradycyjnego węża podczas sprzątania zniknie raz na zawsze. Zaprezentujemy Państwu to rewelacyjne rozwiązanie oraz jednostki centralne kanadyjskiego producenta NUERA AIR, dedykowane dla tego rodzaju systemu. Jednostki centralne współpracujące z systemem HAH Ze względu na dodatkowe opory stawiane wskutek wydłużenia instalacji celem dostosowania do systemu HAH, nie wszystkie odkurzacze posiadają wystarczające parametry do obsługi takiej instalacji. Poniżej zestawiono gamę modeli Duovac, Husky i GREENline dedykowane do systemu HAH. AKCESORIA SYSTEMU HAH WĘŻA UKRYTEGO HAH System Hide-A-Hose to

Posted in Polecamy on Sep 30, 2018